Znajdź swoje miejsce
w naszej firmie!

Budujemy zgrany zespół skupiony na wspólnym celu. Zostań jego częścią i dołącz do osób, dla których zmiany są wyzwaniem i szansą na rozwój.

Liczymy na Twoją samodzielność przy wdrażaniu nowych procesów.

Oferty pracy

Stanowisko:
Pracownik Produkcji

Czytaj więcej >

Stanowisko:
Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Czytaj więcej >

Stanowisko:
Operator Maszyn

Czytaj więcej >

Stanowisko:
Lider Zmiany

Czytaj więcej >

Wysyłając nam Twoje dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w aplikacji przez należące do Grupy Virtu (Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000375708, Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000378363, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000535431, Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000631796) spółki z siedzibą w Zawierciu, przy ulicy Łośnickiej 35, na potrzeby prowadzonej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeśli w aplikacji lub w załączonych do niej dokumentach podaje nam Pan/i szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, wówczas możemy i będziemy je przetwarzać wyłącznie wtedy, gdy uzyskamy na to Pana/i wyraźną zgodę, którą można wyrazić umieszczając w treści aplikacji następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i w załączonych do niej dokumentach przez należące do Grupy Virtu (Virtu Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000375708, Virtu Badania i Rozwój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000378363, Virtu Marketing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000535431, Virtu Production Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, KRS 0000631796) spółki z siedzibą w Zawierciu, przy ulicy Łośnickiej 35, na potrzeby trwających obecnie rekrutacji w Grupie. Mam świadomość, że zgodę mogę cofnąć w dowolnym momencie zgodnie z przekazaną mi Klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy w Grupie Virtu. Zgoda na przyszłe rekrutacje Jeśli bierzesz udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcesz pozostać w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, umieść w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby innych, w tym przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Virtu” Dane te będziemy wówczas przechowywać do celu ewentualnego zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną i wyłącznie do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody, po czym usuniemy dane z naszej bazy. Jeśli aplikujesz poprzez nasz formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej, powyższą zgodę możesz wyrazić zaznaczając poniższe oświadczenie, w przeciwnym wypadku umieść je w swoich dokumentach aplikacyjnych przesyłanych nam w formie papierowej lub z wykorzystaniem poczty e-mail : ❑ wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółki z Grupy Virtu Klauzula informacyjna Przed wysłaniem nam swojej aplikacji koniecznie zapoznaj się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez spółki z Grupy Virtu, które znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli nie znalazłeś oferty dla
siebie, zostaw swoje dane,
a skontaktujemy się z Tobą.

Polecaj i zarabiaj
/Program dla Pracowników Virtu/

Zbuduj z nami zgrany zespół! Polecaj pracowników i zarabiaj. Zostań rekruterem!

Poleć pracownika produkcji

Poleć pracownika wsparcia produkcji (mechanik, magazynier)

Zgłoś swojego kandydata:
Twoje dane kontaktowee
Dane osoby polecanej

Załącz CV

Zapoznaj się z regulaminem oraz zapoznaj się z zasadami przetwarzania danymi osobowymi. Kliknij ->.”

Dane kontaktowe

Jeżeli chcesz podjąć wyzwanie i współpracować
z nami lub jesteś zainteresowana/y dostępnymi ofertami pracy, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji lub do kontaktu z zespołem HR.

ul. Łośnicka 35
42-400 Zawiercie

Kontakt:


tel. 32 / 6718131