Młodszy Specjalista ds. Kontroli Jakości

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Troszczenie się o jakość produktu, kontrolowanie krytycznych punktów kontroli procesu
  • Raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Monitorowanie działań korygująco-zapobiegawczych oraz weryfikowanie ich efektywności
  • Przygotowywanie prób do badań mikrobiologicznych i chemicznych
  • Przygotowywanie firmy do audytów zewnętrznych
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz doraźnie dla pracowników z zakresu GMP, GHP, HACCP i IFS.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki - o kierunku technologia żywności, kontrola jakości, zarządzanie produkcją lub pokrewne
  • Gotowość do pracy na hali produkcyjnej w systemie 3-zmianowym
  • Zdolności analityczne, dokładność i sumienność
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

Oferujemy:

  • Samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania
  • Prywatny pakiet opieki medycznej
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na produkty firmowe.

DOŁĄCZ DO NAS!

Wyślij swoją aplikację.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.