Lider Zmiany

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LIDER ZMIANY

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Udział w optymalizacji procesu zarządzania obszarem produkcji żywności
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy pracowników produkcji
  • Realizacja planów produkcji pod względem ilościowym i jakościowym
  • Nadzór nad maszynami i urządzeniami obsługiwanymi przez pracowników produkcji
  • Zapewnienie zgodnego z przeznaczeniem zużycia surowców i materiałów
  • Raportowanie wskaźników produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (mile widziana branża spożywcza)
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym arkusza MS Excel
  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów produkcyjnych
  • Podstawowa znajomość systemów leanowych (5S, Kaizen)
  • Znajomość przepisów z prawa pracy oraz BHP
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu IMPULS EVO.

Oferujemy:

  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy)
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Rozwój kompetencji merytorycznych i menedżerskich
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Program rekomendacji pracowników
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Parking dla pracowników.

Dołącz do nas?

Wyślij swoje CV na adres: praca@virtu.com.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.