Prezes Virtu, Pani Dagmara Cielecka, jedną z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce!

12 grudnia odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono tegoroczne laureatki prestiżowego rankingu „100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce”. Organizatorem VI edycji plebiscytu jest dziennik „Puls Biznesu”, którego czytelnicy wraz z użytkownikami portalu Bankier.pl wybierają 100 najbardziej cenionych kobiet polskiego biznesu. W tym zaszczytnym gronie znalazła się Prezes Virtu, Pani Dagmara Cielecka.

Uroczysta Gala odbyła się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. Inicjatywie patronuje duma i chęć promocji współczesnych, przedsiębiorczych kobiet polskiego biznesu. Firmy zarządzane przez kobiety biorące udział w Gali, wyróżniają się zrównoważonym rozwojem, oraz doskonałą kondycją. „Puls biznesu” zwraca uwagę na wartości nie ujęte w raportach – to nieposzlakowana opinia i pozytywna historia prawna. Wśród kobiet stojących na czele prężnie rozwijających się firm znalazła się Prezes firmy Virtu – Pani Dagmara Cielecka. Wyróżnienie, które otrzymała, jest potwierdzeniem nietuzinkowego podejścia do wykonywanej pracy, jak również ogromnego trudu włożonego w niebywały rozwój firmy Virtu.

13 grudnia wraz z dziennikiem „Puls Biznesu” ukazał się dodatek specjalny zawierający sylwetki wyróżnionych w rankingu Polek. Znalezienie się na gali takiego formatu to niesamowity zaszczyt, który z pewnością uskrzydla oraz motywuje do osiągania dalszych sukcesów.

Współczesna i przedsiębiorcza kobieta za sterami wiodącego producenta chłodzonych dań gotowych to połączenie, które gwarantuje sukces.