Strona korzysta z ciasteczek (cookies) w celu dostosowania jej zawartości do preferencji użytkownika, a także zapewnienia maksymalnej użyteczności oraz optymalizacji wyświetlanych treści.Ok, rozumiem


Zaowocuj się! Sprawdź naszą nową akcję na Facebooku

Virtu wie, jak smakuje lato! To połączenie soczystych owoców, delikatnego twarogu i muślinowego ciasta. Tak prezentują się nasze dania sezonowe –  pierogi i naleśniki owocowe lub z farszem serowo-owocowym. Wybierając letnie przysmaki od Virtu, otrzymujesz szybki i orzeźwiający posiłek, idealny na upalne dni. Lista naszych owocowych dań jest naprawdę imponująca. Pierogi i naleśniki Virtu dostępne są w następujących wariantach smakowych: z jabłkami, czarnymi porzeczkami, malinami, serem i brzoskwiniami, serem i czarnymi porzeczkami, serem i jagodami, malinami, serem i malinami, truskawkami, serem i truskawkami, jagodami, jabłkami oraz z serem i jabłkami.

Chcemy razem z naszymi fanami cieszyć się smakiem lata, dlatego zorganizowaliśmy na naszym fanpage’u konkurs. Do wygrania 15 super leżaków z logo Virtu. Taka zdobycz na pewno umili wypoczynek podczas długo wyczekiwanego urlopu. Prześlij zdjęcie pokazujące, że jesteś miłośnikiem owoców i dołącz do zabawy! Konkurs trwa do niedzieli (30.07.2017)!