Strona korzysta z ciasteczek (cookies) w celu dostosowania jej zawartości do preferencji użytkownika, a także zapewnienia maksymalnej użyteczności oraz optymalizacji wyświetlanych treści.Ok, rozumiem


Virtu na XIV Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim „Szlakami Jury”

Od 12 do 14 maja br. powiat zawierciański oraz myszkowski gościły prawie 300 kolarzy startujących w ramach XIV Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Szlakami Jury”. Na imprezie nie mogło zabraknąć firmy Virtu, która chętnie sponsoruje wydarzenia sportowe.

Wyścig składał się z prologu i trzech etapów. Reprezentanci z dziesięciu krajów: Polski, Czech, Słowacji, Mołdawii, Gruzji, Estonii, Niemiec, Litwy, Łotwy oraz Rosji walczyli z sobą w czterech kategoriach: junior, junior młodszy, młodzik i młodziczka.

„Aktywność sportowa i uczciwa rywalizacja pozostają w zgodzie z podstawowymi wartościami marki Virtu. Cieszymy się, że mogliśmy wspomóc organizatorów wyścigu w szlachetnej misji propagowania sportu i zdrowego stylu życia. To równocześnie wspaniała forma promocji regionu, na której także nam zależy” – mówi Grzegorz Kowalik, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Virtu.