Operator Maszyny Pakującej

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

• zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji i pakowania wyrobów;
• dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy;
• obsługa maszyn produkcyjnych i pakujących produkty garmażeryjne;
• zapewnienie ciągłości pracy maszyn wraz z prawidłowym ustawieniem parametrów pracy maszyny;
• zapewnienie właściwej organizacji pracy, w tym przydzielanie osób do poszczególnych stanowisk;
• odpowiedzialność za realizację założonych planów produkcyjnych;
• diagnozowanie oraz samodzielne usuwanie drobnych usterek.

Wymagania:

• wykształcenie zawodowe;
• doświadczenie na podobnym stanowisku;
• znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office i oprogramowanie klasy ERP;
• umiejętność pracy pod presją czasu, przy zachowaniu wysokiej jakości;
• odpowiedzialność, dyspozycyjność, dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży;
• pracę w systemie 3- zmianowym;
• możliwość rozwoju zawodowego;

• prywatną opiekę medyczną.

Jesteś zainteresowany?

Prześlij do nas CV na adres: praca@virtu.com.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.