Pracownik Kompletacji Towaru

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację. W roku 2020 zostaliśmy wyróżnieni tytułem "Solidnego Pracodawcy Roku".

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik kompletacji towaru

Zadania:

  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem klienta
  • obsługa systemu magazynowego
  • obsługa skanerów
  • obsługa wózka unoszącego (po odbyciu szkolenia na stanowisku i uzyskaniu uprawnień UDT).

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (magazyn, logistyka, fakturowanie)
  • biegła znajomość programu MS Office
  • znajomość programów gospodarki magazynowej
  • doświadczenie w pracy z terminalem
  • uprawnienia UDT kategorii II WJO.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pracę w systemie 3 - zmianowym
  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania
  • rozwój zawodowy.
  • prywatną opiekę medyczną
  • prywatne ubezpieczenie na życie.

DOŁĄCZ DO NAS!

Wyślij swoją aplikację na adres: praca@virtu.com.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.