Magazynier

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację. W roku 2020 zostaliśmy wyróżnieni tytułem "Solidnego Pracodawcy Roku".

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego oraz wózka paletowego
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa i jakości
  • kompletacja wyrobów gotowych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • dyspozycyjność, dokładność oraz sumienność
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • pracę w systemie 3 - zmianowym
  • wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania
  • rozwój zawodowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • prywatne ubezpieczenie na życie.

DOŁĄCZ DO NAS!

Wyślij swoją aplikację na adres: praca@virtu.com.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.