Kontroler materiałowy w dziale kontroli jakości

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kontroler Materiałowy w Dziale Kontroli Jakości

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Ciągła kontrola nad procesem produkcji i pakowania.
  • Wizualna kontrola jakości produktów i półproduktów.
  • Aktywne i szybkie reagowanie na wykryte nieprawidłowości.
  • Raportowanie wykrytych nieprawidłowości w procesie produkcji.
  • Sporządzanie protokołów pomiarowych oraz prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki - o kierunku technologia żywności lub zarządzanie jakością.
  • Gotowość do pracy na hali produkcyjnej w systemie 3 - zmianowym.
  • Zdolności analityczne, dokładność i sumienność.
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

 Oferujemy:

  • Samodzielne zadania i ciekawe wyzwania zawodowe.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Jesteś zainteresowany?

Prześlij do nas CV na adres: praca@virtu.com.pl

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.