Pracownik Działu Inwestycji

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy:

Pracownik Działu Inwestycji
Miejsce pracy: Zawiercie

Nr ref.: Inw/11/2017

Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w obydwu lub w wybranej z poniższych specjalności:

1. Instalacje wodno – kanalizacyjne
Obowiązki:
- naprawy bieżące instalacji wodno-kanalizacyjnej,
- znajomość podstaw hydrauliki,
- sprawność manualna,
- odporność na presję czasu,
- wykonywanie nowych instalacji wodnych w technologii PP lub mapress,
- praca na wysokości (brak przeciwskazań);

2. Budowlance (murowanie, tynkowanie)
Obowiązki:
- znajomość podstaw budowlanki,
- umiejętność stawiania ścianek z płyt karton-gips,
- malowanie, tynkowanie,
- praca na wysokości (brak przeciwskazań);

Wymagania:


wykształcenie min. średnie,
doświadczenie w ww. pracach,
dokładność, umiejętność pracy z zespole,
motywacja do pracy, odpowiedzialność,
nastawienie na realizację zadań;

 

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w renomowanej firmie będącej liderem w swojej branży,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
atrakcyjny pakiet socjalny m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane kontaktowe

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji następującym pracodawcom: Virtu Production sp. z o.o., Virtu Holding sp. z o.o., Virtu Badania i Rozwój sp. z o.o. oraz Virtu Marketing sp. z o.o. Jednocześnie jestem świadomy/a, że w/w pracodawcy mogą przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczsowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby ("Dane osobowe"). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.