Tworzymy 130 nowych miejsc pracy

Tylko tygodnie dzielą nas od uruchomienia nowego zakładu produkcyjnego na terenie zawierciańskiego parku przemysłowo-technologicznego. To inwestycja o wartości 80 milionów złotych! Zatrudnienie w tym miejscu znajdzie aż 130 mieszkańców regionu.

Mogłoby się wydawać, że oferta, która liczy ponad 100 różnorodnych produktów, od klasycznych pierogów po egzotyczne dania kuchni świata – to wystarczająco dużo, by zaprzestać jej poszerzania. Nie dla nas, bo dopasowywanie produktów do bieżących potrzeb i oczekiwań klientów to kluczowy element naszej strategii rozwoju. Dlatego już wkrótce do bogatego asortymentu dań gotowych Virtu dołączą nowe dania. Ich produkcję i szybkie wdrożenie na rynek umożliwi nowy zakład produkcyjny.


Nowy zakład produkcyjny Virtu to duża szansa dla Zawiercia, które od lat zmaga się z wysoką stopą bezrobocia. Zatrudnienie ma tutaj znaleźć aż 130 mieszkańców regionu, którym zaproponujemy umowę o pracę. O tym, jakie szanse dla miasta i regionu stwarza nasza nowa inwestycja mogli usłyszeć goście ubiegłotygodniowego spotkania, które odbyło się na terenie zakładu. W spotkaniu uczestniczyli starosta zawierciański Krzysztof Wrona i prezydent miasta Witold Grim.

Uruchomienie nowego zakładu produkcyjnego planujemy na pierwszy kwartał 2018 roku.