Aluron Virtu Warta Zawiercie Drużyną Roku!

Poznaliśmy wyniki plebiscytu na największe siatkarskie osobistości z naszego regionu! Miano Drużyny Roku zdobył wspierany przez nas zespół KS ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 września podczas Śląskiej Gali Siatkówki.

Spośród największych siatkarskich osobistości ze Śląska wyłoniono Najlepszych w sezonie 2016/17. W głosowaniu, zorganizowanym przez Śląski Związek Piłki Siatkowej i katowicki „Sport”, wzięli udział najwięksi miłośnicy tej dyscypliny – kibice. To oni zadecydowali o wyborze najlepszych w 5 kategoriach. Tytuł Drużyny Roku zdobył zespół Aluron Virtu Warta Zawiercie.

Nagrodę dla Siatkarza roku, którym został Salvador Hidalgo Oliva, wręczył Grzegorz Cielecki, Dyrektor Zarządzający Virtu. Drugie miejsce w tej kategorii przypadło Łukaszowi Kaczorowskiemu – atakującemu Aluron Virtu Warta Zawiercie.

Po raz kolejny udowodniliśmy całej Polsce, że Śląska siatkówka to sport z ogromnym potencjałem. Cieszymy się, że od wielu już lat wspieramy zwycięską drużynę z Zawiercia oraz wydarzenia, takie jak Śląska Gala Siatkówki. Zaangażowanie sprawia, że dbamy zarówno o najwyższy poziom naszych dań, jak i o najlepsze dla naszej drużyny warunki do osiągania mistrzowskich wyników.