KolorLove Łazy – pomagamy najmłodszym

Zielony to kolor symbolizujący nadzieję. Zielony to również barwa reprezentacyjna zawodników KS Aluron Virtu Warta Zawiercie. Zielony to kolor, którego nie zabrakło na imprezie charytatywnej kolorLOVE Łazy zorganizowanej nad Zalewem Mitręga. To tam, wspólnie z siatkarzami, gromadziliśmy fundusze na zakup protez dla trzyletniego Oliwiera Pelona.

Najważniejszym punktem wydarzenia z 19 sierpnia stała się licytacja, w trakcie której gości zaskoczył Grzegorz Bociek. Okazało się, że atakujący KS Aluron Virtu Warta Zawiercie podbija cenę równie dobrze, jak piłkę. Piłka z autografami beniaminka PlusLigi okazała się hitem licytacji i osiągnęła wartość 500 złotych.

Dla rodziców trzyletniego Oliwiera to kolejny krok w walce o lepszą przyszłość ich dziecka. Dla nas wyjątkowa okazja do pomocy – powiedział Grzegorz Kowalik, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Virtu.

KolorLOVE Łazy to nie tylko uczta kolorów, ale i… smaków Virtu! Dla gości wydarzenia przygotowaliśmy bezpłatny poczęstunek serwowany z firmowego Food Trucka przez samych siatkarzy. Wydarzenie uświetniła obecność Szybkiego Pieroga, który chętnie pozował do zdjęć i przybijał piątki z najmłodszymi uczestnikami imprezy.

- Dziękuję organizatorom przedsięwzięcia oraz wszystkim uczestnikom wydarzenia za liczne przybycie i zaangażowanie w licytację. Zgromadzone środki pieniężne przeznaczone zostaną na zakup protez nóżek oraz rączki. To wielka szansa dla chłopca na nowe życie – podsumował Grzegorz Kowalik.