Strona korzysta z ciasteczek (cookies) w celu dostosowania jej zawartości do preferencji użytkownika, a także zapewnienia maksymalnej użyteczności oraz optymalizacji wyświetlanych treści.Ok, rozumiem

Ułatwiamy życie

Od 1992 roku jesteśmy producentem dań gotowych, które ułatwiają życie milionom Polaków. Od samego początku budowaliśmy naszą firmę w oparciu o jeden cel – by wesprzeć naszych klientów w ich codziennym życiu. Głównym założeniem firmy Virtu jest oferowanie produktów łatwych i wygodnych w przygotowaniu nawet w 3 minuty. Nasi klienci to ludzie, którzy żyją nowocześnie – nie zawsze mają chęć na przygotowywanie skomplikowanych posiłków, cenią swój wolny czas, swobodę i niezależność. Starają się łączyć życie zawodowe z realizacją własnych pasji.To właśnie dla nich tworzymy nasze dania – wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując proste i szybkie rozwiązania, które ułatwiają ich życie – zarówno w domu, pracy, jak i na imprezie czy wyjeździe.

Wiemy, że nasi klienci to doceniają. To dla nich staramy się jeszcze bardziej:

  • - co roku nasze produkty trafiają do ponad 10 mln domów w Polsce i na świecie
  • - dania gotowe Virtu znajdziesz w każdej dobrej sieci handlowej w Polsce
  • - poparciem jakości naszych produktów są prestiżowe nagrody, przyznane przez niezależnych ekspertów w Polsce i Europie

Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyli Państwo produkty Virtu – dania gotowe ułatwiające życie.

Certyfikat IFS Food

Virtu po raz kolejny potwierdza wysoką jakość i bezpieczeństwo swoich produktów, tym razem zdobywając uznany międzynarodowy certyfikat International Food Standard (IFS).

International Food Standard (IFS) to międzynarodowy standard bezpieczeństwa żywności, utworzony w odpowiedzi na coraz większą świadomość i rosnące wymagania konsumentów. Jest on uznawany na całym świecie przez 65% podmiotów zajmujących się handlem żywnością. W Europie Zachodniej IFS jest najważniejszym standardem dla dostawców dużych sieci handlowych.

Firma Virtu odznaczona została IFS Food w uznaniu za bardzo dobrze funkcjonujący System Zarządzania Jakością i zasobami oraz zaawansowany proces produkcyjny, wykorzystujący najlepsze dostępne technologie. Certyfikatem docenione zostały również intensywne działania rozwojowe firmy na rzecz podniesienia jakości produktu i zapewnienia wymaganego prawem bezpieczeństwa zdrowotnego konsumentów.

Certyfikat IFS Food umożliwi Virtu podniesienie poziomu zaufania klientów do marki, wypracowanie znacznej przewagi konkurencyjnej wśród czołowych polskich producentów dań chłodzonych, jak również otworzy przed firmą nowe, zagraniczne rynki zbytu.Certyfikat IFS FOOD

FSSC 22000 – Food Safety System Certification

FSSC 22000 jest wiodącym na świecie, niezależnym systemem zarządzania bezpieczeństwem żywności, bazującym na międzynarodowej normie ISO 22000:2005 i specyfikacji technicznej ISO/TS 22002-1. Jest w pełni uznawany przez Global Food Safety Initiative (GSFI), organizację zajmującą się oceną międzynarodowych standardów bezpieczeństwa żywnością oraz organizację Confederation of the Food and Drink Industries of the European Union (CIAA). Jest solidnym, bazującym na standardach ISO oraz uznawanym przez środowisko międzynarodowe schematem certyfikacji i auditu systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności w całym łańcuchu dostaw.

Certyfikat świadczy o spełnieniu przez nas warunków bezpiecznej produkcji.

Certyfikat jest ważny przez trzy lata, jednak co roku będzie przeprowadzany audit sprawdzający, który ma na celu potwierdzenie utrzymywania i doskonalenia systemu.

Nowy biurowiec Virtu